Щоб брати участь у громадському обговоренні проектів потрібно авторизуватися, через аккаунт у соціальній мережі «Facebook»

Проект Закону України «Про ратифікацію Нагойсько-Куала-Лумпурського додаткового протоколу про відповідальність і відшкодування до Картахенського протоколу про біобезпеку»

Проект Закону України «Про ратифікацію Нагойсько-Куала-Лумпурського додаткового протоколу про відповідальність і відшкодування до Картахенського протоколу про біобезпеку» розроблено Міністерством екології та природних ресурсів України з метою ратифікації Нагойсько-Куала-Лумпурського додаткового протоколу про відповідальність і відшкодування до Картахенського протоколу про біобезпеку, що сприятиме врегулюванню питань збереження та сталого використання біологічного різноманіття, з урахуванням також ризиків для здоров’я людини, шляхом запровадження міжнародних правил та процедур у галузі відповідальності й відшкодування, пов’язаних з генетично модифікованими організмами.

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт

Міністерство екології та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Управління охорони біорізноманіття та біобезпеки Міністерства екології та природних ресурсів України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-53.

Проект Закону України «Про ратифікацію Нагойсько-Куала-Лумпурського додаткового протоколу про відповідальність і відшкодування до Картахенського протоколу про біобезпеку» оприлюднено на офіційному веб-сайті Мінприроди: www.menr.gov.ua.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного законопроекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня його оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний веб-сайт або адресу Мінприроди (dobr@menr.gov.ua, expert5@menr.gov.ua, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-53.

Додатки :

Проект Закону України

пояснювальна записка

протокол

Обговорення

Кількість користувачів, що приймають участь в обговорюванні проекту:
0
Запропоновано редакцій / пропозицій:
0
Підтримка проекту: Так: 0   Ні: 0

Обговорення з 12 Листопада 2018р. по 12 Листопада 2018р.

Правила громадського обговорення проектів нормативно-правових актів