Для ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» розроблять план підвищення ефективності підприємства

2 Червня 2020, 21:04
Новини Ядерна енергетика

Міністерство енергетики та захисту довкілля разом із ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» та галузевими профспілками розроблять пропозиції для стабілізації ситуації на підприємстві та план підвищення ефективності ДП.

Про це заявила в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець під час наради з колективом підприємства.

«Східний гірничо-збагачувальний комбінат – єдине підприємство в Україні з видобутку урановмісної руди. Ми не можемо дозволити країни втратити це унікальне підприємство і висококваліфікованих працівників, якими ви є», – наголосила Ольга Буславець.

Серед проблем, з якими стикнулося підприємство: заборгованість із заробітної плати, заборгованість за енергоносії і загроза відключення електроенергії. Борги виникли, зокрема, через несплату НАЕК «Енергоатом» за продукцію, яку компанія закуповує у СхідГЗК.

«Це відбувається внаслідок кризових явищ, які ми спостерігаємо в енергетиці. Під головуванням Прем’єр-міністра працює Антикризовий штаб, на якому напрацьовуються всі необхідні заходи, щоб стабілізувати ситуацію на ринку електроенергії», – пояснила очільниця міністерства.

За результатами наради керівництво ДП спільно з профспілками мають розробити пропозиції, що дозволять вирішити наявні проблеми і не допустити їх у майбутньому, та план підвищення ефективності підприємства, і у стислі терміни подати їх до міністерства. Ольга Буславець запевнила колектив підприємства у тому, що міністерство і уряд максимально сприятиме прийняттю антикризових рішень.

 

За темами