Комісію з реорганізації Міненерговугілля віднині очолює Віталій Шубін

8 Квітня 2020, 15:32
Новини

Відповідне розпорядження «Про внесення змін у додаток 1 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.09.2019 № 738-р «Про утворення комісій з проведення реорганізації та ліквідації деяких центральних органів виконавчої влади»  прийнято на засіданні Уряду у зв’язку з кадровими змінами та для належного проведення реорганізації Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Згідно з розпорядженням Головою комісії з проведення реорганізації Міненерговугілля призначено т.в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля Шубіна Віталія  Миколайовича, який досі був заступником голови зазначеної комісії.   Раніше комісію очолював Оржель Олексій Анатолійович, звільнений з посади Міністра згідно з Постановою Верховної Ради України  від 04 березня 2020 року  № 519 -ІХ  «Про  звільнення з посад членів Кабінету Міністрів  України»  у зв’язку із сформуванням нового складу  Кабінету Міністрів України.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 березня 2020 року  № 219-р тимчасове виконання обов’язків Міністра енергетики та захисту довкілля покладено на першого заступника Міністра Шубіна Віталія Миколайовича.

Нагадаємо,  згідно з постановою  від 02 вересня 2019 р. № 829 «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади» Уряд прийняв рішення перейменувати Міністерство екології та природних ресурсів на Міністерство енергетики та захисту довкілля України та реорганізувати Міністерство енергетики та вугільної промисловості шляхом приєднання до Міністерства енергетики та захисту довкілля.

За темами