Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927»

8 Квітня 2020, 12:02
Новини Регуляторна діяльність

Повідомлення про оприлюднення

 проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927».

 

Міністерство енергетики та захисту довкілля оголошує про опублікування проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927» (далі – проєкт постанови) на офіційному веб-сайті Мінекоенерго в мережі Інтернет - http://mineco.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Регуляторна діяльність».

Проєкт постанови розроблений з метою усунення проблемних питань, виявлених під час застосування Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927, зокрема неточностей визначень термінів, посилань на нормативно-правові акти, які втратили чинність та інше, а також захист життя та здоров’я людей, тварин, рослин, охорони довкілля та природних ресурсів.

Прийняття постанови матиме позитивний вплив на екологію та навколишнє природне середовище, оскільки буде сприяти забезпеченню ринку якісним автомобільними бензинами, дизельним, судновим та котельним паливами, запобігатиме реалізації на внутрішньому ринку неякісних рідких палив, забезпечить установлення єдиних обов'язкових для застосування і виконання вимог з безпеки до рідких палив, гармонізованих з вимогами європейських стандартів та директив ЄС, охорони довкілля, захисту життя і здоров'я людини.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою за адресою: Міністерство енергетики та захисту довкілля України, 01601 вул. Хрещатик, 30; е-mail: oksana.vlasenko@mev.gov.ua.

 

Документи:

 

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України

Аналіз регуляторного впливу

Копія наказу Мінекоенерго від 07.04.2020 № 231

Додатки до наказу Мінекоенерго від 07.04.2020 № 231     

Копія рішення Державної регуляторної служби України від 07.02.2020 № 85

За темами