Відзначення 14-ї річниці створення Мезинського НПП

14 Лютого 2020, 15:56
Новини Природно-заповідний фонд

Мезинський національний природний парк створений Указом Президента України від 10 лютого 2006 року є одним з десяти найбільших існуючих національних парків України.

В рамках відзначення 14 річниці створення Мезинського парку було проведено ряд заходів, а саме: 8 лютого 2020 року у візит-центі відбулося урочисте засідання співробітників парку, на якому обговорювалися проблеми та досягнення установи; 10 лютого – день відкритих дверей у візит-центрі парку; 11 лютого – круглий стіл  “Мезинський національний природний парк – найбільша природоохоронна територія Новгород-Сіверського Полісся: історична спадщина, природна цінність та рекреаційна привабливість”.

На круглому столі, що відбувся в конференц-залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г. Короленка, були презентовані результати роботи установи за попередні роки та визначені напрями на перспективу. У презентаціях було розкрито питання цінності території парку, склад його біологічного різноманіття, стан археологічних розвідок та напрямів еколого-освітньої діяльності та рекреаційної привабливості. 

За темами