З глибоким сумом повідомляємо про передчасну смерть начальника Управління по роботі з персоналом Мінекоенерго Ковальової Ірини Вікторівни

14 Січня 2020, 11:34
Новини

З глибоким сумом повідомляємо про передчасну смерть  начальника Управління по роботі з персоналом Мінекоенерго Ковальової Ірини Вікторівни, добропорядної людини, висококваліфікованого фахівця та надійного товариша.

Ірина Вікторівна відзначалася людяністю, ввічливістю, небайдужістю до долі колег, була взірцем  порядності та  гідності.

Висловлюємо щире співчуття рідним і близьким покійної.

Світла пам'ять  про відповідального керівника, добру і щиру людину залишиться в серцях колег, друзів і однодумців.

Довідково:

Ковальова Ірина Вікторівна народилася 1972 року в м. Сніжне Донецької області. Трудову діяльність розпочала на шахті «Зоря» виробничого об’єднання «Шахтарськантрацит». З 2001 року працювала на різних посадах в Міністерстві палива та енергетики, ВАТ «НАК «Вугілля України», Міністерстві вугільної промисловості, Міністерстві соціальної політики,  Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. З 2015 року працювала на посаді начальника Управління по роботі з персоналом Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Майже вся трудова діяльність була пов’язана з формуванням   кадрової та соціальної  політики та роботою з персоналом. Сумлінна праця Ірини Вікторівни відзначена грамотами та подяками керівництва.

За темами