Колективу представили нового тимчасово виконуючого обов'язки керівника Енергоатому

7 Грудня 2019, 22:54
Новини Ядерна енергетика

Працівники атомної галузі отримали нового тимчасового керівника ДП НАЕК Енергоатом. Ним, до проведення конкурсу, став Павло Павлишин, який замінив на цій посаді Юрія Недашковського. Нового тимчасово виконуючого обов’язки керівника Енергоатому представляли керівник Уряду Олексій Гончарук, міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель та його заступник Віталій Шубін.

Те, що у вас є новий керівник, потенційно означає і те, що умови праці робітників атомної галузі стануть кращими і сюди все більше молоді буде приходити, - наголосив під час представлення міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель.

Він також додав, що Пала Яремовича обрали, спираючись на ефективні показники його роботи. Ми всі розуміємо, що таке атом – найважливіший елемент сучасної української енергетики. Для нас серед пріоритетів є ефективна робота Енергоатома, - зазначив Олексій Оржель. - Ні в якому разі не йдеться про зупинку галузі, про зупинку розвитку, про те, що той дуже професійний склад, який зараз працює в Енергоатомі ставиться під сумніви.

У свою чергу Павло Павлишин пообіцяв покращити роботу Енергоатома і вийти з найвищими показниками в атомній галузі. На сьогодні НАЕК Енергоатом є стратегічним енергетичним підприємством України та забезпечує близько 55% потреб країни в електроенергії. Подальший розвиток атомної генерації передбачений у Програмі діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженій розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 849.

Нагадаємо, 4 грудня Кабмін прийняв рішення, що Павло Павлишин тимчасово виконувати обов'язки президента ДП НАЕК Енергоатом. До призначення він був генеральним директором відокремленого підрозділу Рівненська атомна електростанція. У структурі атомної енергетики Павло Павлишин працює уже 25 років.

За темами