Газові консультації між Україною та Росією схвалюють у Європі

29 Листопада 2019, 17:52
Новини Нафто-газова промисловість

Віце-президент Європейської комісії Марош Шефчович схвально відгукнувся про зустріч між Україною та Росією, що відбулася 28 жовтня у Відні. Про це він повідомив у своєму твітері.

«Вітаю постійні контакти між #Україною та #Росією в контексті #ТристоронніхГазовихПереговорів. Ми будемо опиратися на досягнутий прогрес в консультаціях  уже під час наступного раунду тристоронніх переговорів, на іншому політичному рівні, який проводитиме уряд Європейської комісії», - написав Шефчович.

Напередодні Шефчович також заявляв, що укладання договору про транзит газу буде найкращою новиною для всіх залучених сторін, адже Росія зможе показати, що вона надійний постачальник, Україна - що вона надійний транзитер газу.

Нагадаємо, 28 листопада у Відні пройшла двостороння зустріч між Міністром енергетики і захисту довкілля України Олексієм Оржелем та Міністром енергетики Російської Федерації Олександром Новаком у рамках підготовки до підписання договору про транспортування газу через українську газотранспортну систему.

Сторони обговорили можливість підписання договору відповідно до європейських правил та домовилися активізувати роботу. Консультації продовжуватимуться як у двосторонньому, так і у тристоронньому форматі з Європейською стороною.

За темами