День Чорного моря в природному заповіднику «Древлянський»

31 Жовтня 2019, 14:57
Новини Природно-заповідний фонд

31 жовтня – міжнародний день Чорного моря. До цієї події, працівники екоосвіти природного заповідника «Древлянський» (Житомирська область) провели захід з дітлахами дошкільного навчального закладу «Сонечко». Розпочали все дійство із розповіді про заснування цієї дати, а також розповіли цікаві факти про море і чинники, які впливають на стан екосистеми, показали презентацію.

Потім з маленькими дослідники розпочали цікавий екоквест – «Хто живе у Чорному морі?», головним завданням якого було ознайомити дітей з різноманітними мешканцями моря.         

Діткам було запропоновано відчути себе рибалками: кожен мав змогу «зловити» свій вид морського мешканця, розфарбувати його у різні кольори і «відпустити в море», загадуючи при цьому бажання. У результаті такої цікавої роботи утворився спільний творчий результат – Чорне море з різноманітними його мешканцями.

Тож нехай ця картина буде своєрідним символом. Адже дійсно, поодинці ми можемо мало, а об’єднавшись, здатні зберегти наш природній скарб – Чорне море. Долучайтеся до збереження моря і Ви!

За темами