Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами»

6 Листопада 2019, 11:04
Новини Регуляторна діяльність Вивчення та раціональне використання надр

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами» розроблено відповідно до приписів статті 16 Кодексу України про надра з метою вдосконалення Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами в частині встановлення та дотримання прозорих принципів при організації надання спеціальних дозволів на користування надрами та привести його у відповідність до змін в законодавстві щодо перейменування Мінприроди на Мінекоенерго.

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт

Міністерство енергетики та захисту довкілля України. 

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Юридичний департамент Міністерства енергетики та захисту довкілля України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-15. 

Зазначений проект постанови та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Мінекоенерго: www.menr.gov.ua.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного комплекту документів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний веб-сайт або адресу Мінприроди (guba.S@menr.gov.ua, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-15).

Додатки :

АРВ

Проект 

Повідомлення

За темами