Квест з нагоди Всесвітнього дня туризму

30 Вересня 2019, 16:40
Новини Природно-заповідний фонд

До відзначення Всесвітнього дня туризму працівниками відділу рекреації спільно із відділом еколого-освітньої роботи проведено туристично-пізнавальний квест.

Участь у квесті взяли команди учнів 5-7 класів Косівського ліцею ім. І. Пелипейка, Рожнівського ліцею «Гуцульщина» ім. Ф. Погребенника, Городянської ЗОШ І-ІІ ст., Старокосівської ЗОШ І-ІІІ ст. та гуртківці «Гірської школи» (старша і молодша група) Косівського РЦДТ (Івано-Франківська область). Квест складався із семи локацій: діти відгадували сліди диких тварин, розповідали як правильно сортувати сміття, показували вміння орієнтуватися на місцевості, в’язали вузли, розпалювали вогнище за наявності тільки трьох сірників, визначали елементи спорядження та називали червонокнижних рослин і тварин.

За результатами квесту І місце отримали учасники старшої групи гуртка «Гірська школа»; ІІ місце – молодша група гуртка «Гірська школа»; ІІІ місце – команда Старокосівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Команди-переможці отримали цінні призи та грамоти від НПП «Гуцульщина».

За активну участь у квесті відзначено команди Косівського ліцею ім. І. Пелипейка, Рожнівського ліцею «Гуцульщина» ім. Ф. Погребенника та Городянської ЗОШ І-ІІ ст.. Зазначені команди також отримали грамоти та саджанці декоративних кущів з розсадника НПП «Гуцульщина», які вони висадять біля своїх шкіл на згадку про участь у туристично-пізнавальному квесті. Вітаємо із Всесвітнім днем туризму!

За темами