Дорогі друзі!
24 серпня – це не просто День народження нашої країни

24 Серпня 2019, 11:00
Новини

24 серпня – це не просто День народження нашої країни. Це час здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків. Наш народ не одне століття йшов до моменту, коли Україна стане самостійною і ми самі зможемо визначати нашу долю та шлях розвитку.  Бог наділив нас воістину унікальною природою і землями, щоб ми зажили у мирі та достатку і водночас нам випало немало нових випробувань.

Сьогодні ми все ще молода держава, але значно сильніша і впевненіша у своїх силах, ніж  два десятиліття тому. Ми стали сучасниками періоду, коли незалежність України знову гартується у боях. За нашу державність і суверенітет вже сплачено надто високу ціну. Ми не маємо права зрадити пам'ять цих мужніх людей. Наша сила - у єдності.

У першу чергу, бажаю миру в нашій незалежній країні!   Переконана, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади та громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід всієї України на нові рубежі економічного і соціального розвитку.

Нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! 

Щиро бажаю добра, добробуту й затишку в родинах, нехай кожен день повниться добрими справами в ім’я процвітання незалежної Української держави.

                                                                                                            З повагою в.о. Державного секретаря Олена Гаврилюк

За темами