11 серпня на Львівщині вперше відзначатиметься День Західного Бугу

8 Серпня 2019, 13:13
Новини

Річка Західний Буг бере свій початок у селі Верхобуж Золочівського району. І саме тому, вперше День Західного Бугу відзначатиметься саме на Золочівщині. 

Щиро запрошуємо всіх долучитися та стати активними учасниками цього екологічного івенту, який покликаний підвищувати екологічну свідомість громадськості, виховуючи розуміння про свою персональну відповідальність за чистоту водойм. 

А ви знали, що:

Витік річки Західний Буг є свого роду унікальним. На відміну від багатьох інших річок України, що починаються маленькими струмочками, Західний Буг бере свій початок повноводним потоком. У минулому відразу при витоку річки працював водяний млин, а це означає, що води було досить, щоб крутити тяжкі млинові жорна.

Західний Буг та Сян - це єдині річки в Україні, які несуть свої води у Балтійське море. Західний Буг протікає територією трьох держав: України, Республіки Польща та Республіки Білорусь. 

Що?  День Західного Бугу

Коли?  11 серпня 2019 року о 16.00

Де?  площа Незалежності, місто Золочів Львівської області. 

До речі, на вас чекатиме флешмоб, святковий концерт та дискотека. А також інтерактивні розваги, конкурси, майстер класи для дітей та дорослих, фотозона.

Проходитиме ярмарок екотоварів та корисної їжі.

Також присутні матимуть можливість побачити виставку робіт конкурсу малюнків «Мальовничі річки Західного Бугу» та нагородження переможців. 

Розпочнеться відзначення Дня Західного Бугу з фітнес-заходу «За здоровий спосіб життя» на березі міського озера. Вхід у спортивному! Найактивнішому та найспортивнішому учаснику – подарунок від організаторів Дня Західного Бугу! 

Приходь. Буде цікаво. 

Організатори заходу: Державне агентство водних ресурсів України, Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, Департамент екології Львівської обласної державної адміністрації, Золочівська міська рада, Золочівська районна державна адміністрація, Золочівське управління водного господарства. 

Акредитація ЗМІ і додаткова інформація:: Крута Наталія Сергіївна, заступник начальника БУВР Західного Бугу та Сяну, e-mail: buvrzbts@gmail.com або за тел. (0322) 275 10 28, 067 372 05 54. 

Захід відбуватиметься за підтримки Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького та філії ТзОВ «Карпатські мінеральні води» та за інформаційної підтримки суспільно-політичного часопису «Наша Українська Справа» та ТОВ «ТРК Золочів» (радіо Zolochiv.fm)

За темами