Новий склад громадської ради при Держводагентстві - процес запущено

12 Липня 2019, 15:15
Новини Стале управління водними ресурсами

12 липня 2019 року відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки до установчих зборів з формування нового складу громадської ради.

Що це означає?

Відповідно до законодавства, яке визначає діяльність громадських рад при міністерствах та інших органах влади, каденція громадської ради становить два роки.

Від формування попереднього складу громадської ради при Держводагентстві вже минуло майже два роки, тому запускаємо підготовчий процес формування нового складу консультативно-дорадчого органу Держводагентства.

Наказом Держводагентства було затверджено склад ініціативної групи, яка координуватиме усі необхідні процедури для формування нового складу громадської ради.

Перший етап - обрання керівних органів ініціативної групи - виконано. Сьогодні із членів ініціативної групи обрано голову та секретаря. Ними стали, Лілія Гричулевич – представник громадської організації «Чорноморський жіночий клуб» та Віта Ковтуненко – начальник управління комунікацій з громадськістю та захисту інформації, відповідно.

Другий етап, прораховано дати початку прийому документів, їх перевірки та проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради.

Так, 27 серпня ініціативна група розпочинає прийом документів для участі в установчих зборах.

Прийом документів триватиме до 9 вересня 2019 року.

Останній етап - узгодження повідомлення, яке дасть старт процесу прийому документів для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві.

Слідкуйте за інформацією на нашому вебсайті та у мережі "Фейсбук". Держводагентство оперативно інформуватиме про процес формування нового складу громадської ради при Держводагентстві.

За темами