Нідерландські студенти відвідали Держводагентство

11 Липня 2019, 10:50
Новини Стале управління водними ресурсами

Сьогодні студенти Делфтського технічного університету (Нідерланди) зустрілися з фахівцями Державного агентства водних ресурсів України для вивчення досвіду України з управління водними ресурсами.

До молодих екологів Нідерландів звернувся перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв з побажанням з професійною користю для себе провести час в Україні, дізнатися більше про українські водні екосистеми та їх унікальність.

У свою чергу українські водники розповіли студентам про управління водними ресурсами України, про хід змін у водній сфері, відповідно до басейнового принципу управління. Детально зупинялися на впровадженні в Україні Водної Рамкової Директиви, підготовці планів управління річковими басейнами, новій системі моніторингу вод, е-дозволах та роботі басейнових рад.

Зустріч українських водників з нідерландськими студентами відбулася в рамках відвідання ними Київського національного університету імені Т.Шевченка.

Студенти були сповнені нових знань та позитивно налаштовані на подальше продовження навчання за обраними водними спеціальностями.

 

За темами