Повідомлення про оприлюднення проекту проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду»

6 Червня 2019, 16:14
Оголошення Регуляторна діяльність

Проектом акта пропонується врегулювати проблемні питання в ході практичної реалізації Порядку видачі дозволу на проведення робіт на землях водного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 р. № 557, необхідність чіткого визначення термінології, сфери дії Порядку, вимог до технічної документації при отримання дозволу та приведення їх у відповідність до законодавства щодо оцінки впливу на довкілля.

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт

Міністерство екології та природних ресурсів 

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефони

Юридичний департамент Міністерства екології та природних ресурсів, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-00, 248-49-33, e-mail: yu_bondarenko@menr.gov.ua

Зазначений проект постанови та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Міністерства екології та природних ресурсів України (www.menr.gov.ua).

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються протягом місяця з моменту оприлюднення на вказану поштову та електронну адресу.

Додатки : 

Проект постанови

Порівняльна таблиця

Наказ

АРВ

Повідомлення про оприлюднення

За темами