Шановні водогосподарники України!

31 Травня 2019, 11:35
Новини Стале управління водними ресурсами

В сучасному світі людство все більше починає розуміти та цінувати природні багатства.

Суспільство рідко замислюється, але сталий розвиток країни, здоров'я і добробут громадян тісно пов'язані зі станом водних ресурсів.

Саме вода була і залишається надважливим регулятором природніх екосистем, проте останнє століття безвідповідальної експлуатації призвело до значного погіршення стану українських водойм.

Вода - це багатство, яке потребує належного управління, сталого використання та адаптації до нових викликів, таких як розвиток людської діяльності, зміна клімату тощо.

Останні роки підхід державної політики у сфері управління, використання та відтворення водних ресурсів кардинально змінився. Ми активно почали впроваджувати нові європейські та світові стандарти в національну систему державного управління.

Це - непросте завдання і його успішне виконання залежить від кожного з Вас.

Нам ще потрібно багато зробити на практиці, щоб забезпечити справді стале використання та добрий екологічний стан водних ресурсів України у європейському розумінні.

Переконаний, що сумлінний підхід до роботи, моральна відповідальність  перед суспільством та наступними поколіннями – це запорука того, що ми належно справимось з викликами і виконаємо нашу спільну місію.

Впевнений, що ваша ініціатива та бажання росту, професійність та досвід, а також відповідальність ‑ допоможуть досягти поставлених цілей.

Щиро бажаю Вам міцного здоров'я та успіхів у цій нелегкій та відповідальній роботі!

 

 З найщирішими вітаннями, 

 

Міністр екології та

природних ресурсів України

ОСТАП СЕМЕРАК