В Україні з’явиться перша міська інтерактивна екостежка

23 Травня 2019, 14:07
Новини Природно-заповідний фонд

24 травня 2019 року о 12.00 заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко візьме участь у відкритті в національному природному парку «Голосіївський»  першої міської інтерактивної екостежки в Україні.

Це спільний екологічний проект  Міністерства екології та природних ресурсів,  INTERTOP та  Національного природного парку «Голосіївський»,  єдиного в Україні та одному із кількох у світі національних парків, розташований у межах мегаполісу.

Мета проекту – закохати українців в пішохідні прогулянки на природі і довести, що екологічна освіта може бути захопливою для дорослих та дітей.

Екостежка довжиною близько 3 км — це 4 типи лісів, озеро, струмок, яри. А також інформаційні стенди, ігри та інтерактиви, зустріч з рідкісними тваринами, птахами та рослинами, найживописніші краєвиди для фотографій, зона з мольбертами для створення власних пейзажів.

Під час подорожі екостежкою довжиною 3 км можна буде дізнатися про мешканців Голосіївського лісу, порівняти розмах своїх рук з розмахом крил птахів, свої сліди зі слідами тварин, разом з друзями обійняти найбільший дуб, а також намалювати лісовий пейзаж.

Учасники:

  • Василь Полуйко —  Заступник Міністра екології та природних ресурсів України
  • Сергій Бадрітдінов — представник організаторів проекту, CEO Intertop Ukraine
  • Олександр Чорнобров  - в.о. директора Голосіївського НПП
  • Валерія Толочіна — представник організаторі проекту, маркетинг директор Intertop Ukraine.

Місце проведення:

Орієнтовно - вулиця Вулиця Полковника Потєхіна, 16,  (проїхати до самого шлагбауму) вхід в ліс.

Детальніше:https://www.google.com/maps?q=Park+Holosiyis%CA%B9kyy,+Unnamed+Road,+Kyiv,+02000&ftid=0x40d4c9deff99eec3:0x51cc6873763a4a89&hl=en-UA&gl=ua&shorturl=1&fbclid=IwAR3hNUe5fT_huOS3cqDptojZGf9mqG3zLNlFuTSmVJoWijuJjEODKE5d--U

За темами