Інформація про остаточні результати конкурсу на посаду керівників установ природно-заповідного фонду, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України

15 Травня 2019, 09:10
Оголошення Кадрові питання

13 травня 2019 року Конкурсною комісією Мінприроди, відповідно до Порядку проведення конкурсу та призначення на посаду керівників установ природно-заповідного фонду, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 17.04.2018 № 123, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.07.2018 за № 797/32249, проведено заключний етап конкурсного відбору претендентів на посади керівників установ ПЗФ, оголошеного наказом Мінприроди від 17 квітня 2019 року № 147.

За результатами роботи Конкурсна комісія Мінприроди вирішила:

  1. Визначити переможцем конкурсу на посаду директора національного природного парку «Нижньосульський» ПОГОРІЛЬСЬКОГОАндрія Миколайовича.
  2. Визначити переможцем конкурсу на посаду директора національного природного парку «Голосіївський» ПОТАПЕНКО Вячеслав Георгійович.
  3. Визначити переможцем конкурсу на посаду директора Ічнянського національного природного парку МЕЛЬНИКОВИЧА Сергія Дмитровича.
  4. Визначити переможцем конкурсу на посаду директора природного заповідника «Єланецький степ» ДРАБИНЮК Галину В’ячеславівну.
  5.  Переможця конкурсу на посаду директора Карпатського національного природного парку не визначено.
За темами