Лісники зони відчуження отримали пожежну техніку від Уряду

13 Травня 2019, 14:38
Новини ЧАЕС та зона відчуження

Голова ДАЗВ Віталій Петрук та заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко передали лісовим пожежним станціям ДСП «Північна Пуща» частину техніки для оперативного реагування на пожежі на території зони відчуження. Зокрема, для підприємства у 2018 році було закуплено нові пожежні автоцистерни, лісопатрульні автомобілі, трактори та допоміжне обладнання для розчищення пожежних доріг та ліквідації загорянь.

«Пожежна безпека зони відчуження є одним із пріоритетів діяльності Агентства, адже загоряння на цій території можуть спричинити підвищення рівнів концентрації радіонуклідів у повітрі. Тому ми приділяємо багато уваги удосконаленню протипожежної інфраструктури, створенню у зоні відчуження протипожежних розривів та мінералізованих смуг, а також розвитку системи раннього виявлення та попередженню пожеж», – підкреслив Голова ДАЗВ Віталій Петрук під час заходу.

Передана техніка була закуплена за кошти Уряду та відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для проведення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій у зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення.

За темами