Повідомлення про вибір організатора електронного аукціону

10 Травня 2019, 14:44
Новини Зміна клімату та озоновий шар

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 04.10.2017 № 756 «Про реалізацію пілотного проекту із впровадження електронних аукціонів з розподілу часток щорічної національної квоти на імпорт озоноруйнівних речовин» Міністерство екології та природних ресурсів України повідомляє про проведення відбору організатора електронного аукціону. 

1.  Вимоги до суб’єктів господарювання – учасників відбору:

- наявність статусу юридичної особи;

- наявність державної реєстрації на території України;

- наявність на праві власності електронної торгової системи (спеціалізованого програмно-апаратного комплексу), що дає змогу проводити електронні аукціоні;

- досвід реалізації майна через електронну торгову систему не менш як один рік;

- обсяг реалізованого майна за попередній рік не менш 100 млн. гривень.

2. Строк подання документів: до 22 травня 2019 року.

3. Документи, що подаються суб’єктами господарювання:

-  письмове звернення у довільній формі;

- документальне підтвердження наявності статусу суб’єкта господарювання (витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань) ;

- документи, що підтверджують обсяг реалізації майна за допомогою електронної торгової системи за попередній рік (копії протоколів проведення електронних аукціонів).

4. Поштова адреса та адреса електронної пошти, на які надсилаються документи суб’єктів господарювання:

Поштова адреса: Міністерство екології та природних ресурсів України, 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.

Електронна адреса: vasilenko@menr.gov.ua

Документи надсилаються у паперовому вигляді на поштову адресу та у сканованому вигляді (у форматі pdf) на електронну адресу.

5. Прізвище, ім’я, по батькові, найменування посади, номер телефону відповідальної особи Мінприроди, що надає додаткову інформацію:

Василенко Валентина Григорівна – заступник директора Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару – начальник відділу моніторингу довкілля та захисту озонового шару, тел: (044) 206 33 08.

За темами