Вебінар 'Нова система моніторингу атмосферного повітря'

Опубліковано: 20 Березня 2019, 12:05
Події
Початок
22
Березня
2019 року
16:00
“Нова система моніторингу атмосферного повітря” який транслюватиметься 22 березня о 16:00 на сторінці Оргуського інформаційно-просвітницького центру.

Спікери: Валентина Василенко, заступник директора Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару - начальник відділу моніторингу довкілля та захисту озонового шару Мінприроди

Рімма Куштим, експерт з наближення до законодавства ЄС при Мінприроди

Система моніторингу атмосферного повітря в Україні не оновлювалась багато років. Недоліки старої системи заважали отримувати якісні та своєчасні дані щодо вмісту шкідливих речовин у повітрі та уповільнювали процес прийняття рішень, необхідних для покращення його стану.

Нова система передбачає розширений список забруднюючих речовин, наявність яких у атмосферному повітрі має контролюватися. А також щоденне, а за можливості і щогодинне звітування щодо якості повітря. Список речовин включатиме 13 пріоритетних забрудників, серед яких озон, тверді частки у фракції 10 і 2,5 та основні важкі метали.

Окрім цього, система запроваджує механізм показників-тригерів, які вимагатимуть термінових дій та інформування населення.

Детальніше про специфіку нової системи моніторингу повітря відповідно до проекту постанови КабінетуМіністрів України «Деякі питання  здійснення  державного моніторингу  в галузі охорони атмосферного повітря» можна буде дізнатися на вебінарі.

Якщо Ви би хотіли аби спікери відповіли на Ваше питання під час вебінару прохання вказати його у формі реєстрації: https://goo.gl/forms/FcABN75OrYYCt2mB3

Участь у вебінарі безкоштовна, реєстрація - обов’язкова.