В Національному природному парку «Дністровський каньйон» запрацював оновлений офіс

19 Березня 2019, 14:20
Новини Діяльність міністерства Природно-заповідний фонд

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, переконаний, що реконструйоване  адміністративне приміщення НПП «Дністровський каньйон» стане надійною «фортецею» для наших 49 співробітників парку, і в яку вони будуть хотіти щодня приходити на роботу, щоб продовжувати добру справу  - збереження унікальних природних об'єктів України. Про це він сказав  в м. Заліщики, під час відкриття реконструйованого приміщення НПП.

 «Насправді у своїй роботі найбільше люблю працювати над практичними проектами, які приносять позивні зміни і залишаються людям, не зважаючи на прізвища людей при владі. Відкриття  офісу, на  реконструкцію  якого Мінприроди виділило майже 6 млн грн та передача   спеціалізованого авто Рено Дастер належить саме до таких.  Сподіваюся, що всі ці позитивні зміни  поліпшають роботу працівникам парку та  сприятимуть розвитку НПП «Дністровський каньйон»,- сказав Міністр.

Нове приміщення  має площу приміщення 350 кв.м. та облаштовано  10-ма кабінетами, балконом, лоджією та підвальним приміщенням.

В ході робіт з реконструкції було проведено  гідроізоляцію  та мурування  (зовнішніх та внутрішніх) стін, в становлення металопластикових вікон і дверей, облаштування покрівлі з металочерепиці та проведено благоустрою території.

Остап Семерак відзначив, що  два місяці тому уряд України схвалив Указ Президента про розширення на понад 900 га території національного парку «Дністровський каньйон» на території трьох районів Тернопільщини. 

«Ми хочемо, щоб до складу парку включили території, які вже є об’єктами всесвітньої природоохоронної Смарагдової мережі,  а також Червоноградський водоспад,  який є найбільшим рівнинним водоспадом в Україні  і який сьогодні потерпає через масове неконтрольоване відвідування туристами. Сподіваюся, що включені в Указі територій поєднають нарешті  окремі кластери парку, що тільки сприятиме налагодження ефективної охорони і збереження для всієї Європи  біорізноманіття унікального  Дністровського каньйону»,- сказав Остап Семерак.

Довідково:  «Дністровський каньйон — один з найбільших каньйонів  у Європі,  визнаний в світі унікальною геологічною пам'яткою.  Різноманітні за походженням скелі пройшли всі геологічні та біологічні епохи і  були свідками багатьох еволюційних подій за останні 420 млн. років. Ця територія унікальна для пізнання етапів розвитку світу як в історичному та природознавчому контексті.