СУД РОЗГЛЯНЕ АПЕЛЯЦІЮ МІНПРИРОДИ НА РІШЕННЯ СУДУ, ЯКИЙ СКАСУВАВ НАКАЗ ПРО ЗАНЕСЕННЯ ЛОСЯ ДО ЧЕРВОНОЇ КНИГИ УКРАЇНИ

14 Березня 2019, 12:09
Новини

18 березня Шостий апеляційний адміністративний суд розгляне апеляційну скаргу (справа №826/9432/17) Міністерства екології та природних ресурсів України  на рішення Окружного адміністративного суду м.Києва, яким скасовано наказ про занесення лося європейського до Червоної Книги України. Головуючий суддя – Ярослав Собків

Апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, який скасовувався відповідний наказ, Мінприроди подало до Шостого апеляційного адміністративного суду у грудні 2018 року.

Міністерство екології наполягає,  що суд оцінював не саму процедуру ухвалення міністерського наказу, яка відбулася без порушень, із дотриманням норм національного законодавства, а висновок наукової установи - Національної комісії із питань Червоної  книги України НАН, яким державі рекомендовано взяти тварину під захист.

У Мінприроди як органу  влади, який формує державну політику в природоохоронній сфері, немає підстав не довіряти висновкам Національної комісії з питань Червоної книги, які базуються на науковому аналізі популяції лося на території України.

Закликаємо журналістів до висвітлення цього резонансного судового процесу! Тільки разом ми зможемо відстояти природоохоронну позицію – залишити лося європейського у «Червоній книзі», заборонивши мисливцям вбивати цих тварин.

Додаткова інформація за телефоном: 0974971449

Дата та час: 18 березня (понеділок), початок судового засідання о 15:30.

Адреса: Шостий апеляційний адміністративний суд, вул.Московська, 8.