Світлана Гринчук: «Українська молодь долучилася до розвитку енергозбереження та боротьби зі зміною клімату в Україні»

14 Лютого 2019, 09:20
Новини Зміна клімату та озоновий шар

Сьогодні, 13 лютого 2019 року в Україні стартував фінал конкурсу молодіжних проектів  з енергоефективності «Енергія і Середовище». 

Від Міністерства екології та природних ресурсів фіналістів конкурсу, які приїхали  з різних куточків України привітала  директор департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Світлана Гринчук. 

Вона подякувала учасникам за їх внесок у  збереження нашої планети та боротьбу зі зміною клімату.

«Ви робите велику справу для майбутнього людства. Присвятивши свій позашкільний час вирішенню екологічні проблеми, ви стали носіями еко-культури. Кожен  з ваших проектів по енергоефективності здатний наблизити нашу країну до сталого розвитку і екологічної стабільності та енергетичної безпеки», - сказала Світлана Гринчук.

Також вона побажала всім учасникам успіхів і закликала незалежно від результату пам’ятати, що їх роботи торкаються актуальної для людства теми – внеску в програму збереження планети Земля.

«Спілкуючись з молоддю, розумієш, що часом вони більше за дорослих знають про еко-поведінку та енергозбереження. І це дає велику впевненість в екологічно успішному майбутньому України", – сказала Світлана Гринчук.

Нагадаємо, що мета конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і Середовище»  підтримка обдарованої молоді, створення умов для науково-дослідницької діяльності та залучення  до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів як найбільш ефективних шляхів зменшення викидів парникових газів та  боротьби з глобальним потеплінням.

Фінал конкурсу триватиме  до 15 лютого.