У Мінприроди відбудеться новий етап конкурсного відбору керівників до трьох нацпарків та одного ботсаду

8 Січня 2019, 17:20
Новини Кадрові питання

Конкурсна комісія Мінприроди розглянула на відповідність умовам конкурсу документи, які надійшли у місячний термін від кандидатів на вакантні  посади директорів НПП «Голосіївський», «Нижньосульський», «Нижньодністровський», а також Хорольського ботанічного саду. 

За результатами розгляду пакетів документів, наданих кандидатами, Комісія ухвалила рішення допустити до участі у конкурсному відборі: 

- Хрутьбу Андрія Сергійовича - на посаду директора НПП «Голосіївський»; 

- Свіколкіна Валерія Миколайовича, Сіренка Олександра Васильовича, Погорільського Андрія Миколайовича - на посаду директора НПП «Нижньосульський»; 

- Кротова Сергія Анатолійовича, Коваля Віктора Васильовича, Роженка Миколу Васильовича, Ігнатюка Олексія Анатолійовича, Кушніра Сергія Анатолійовича, Морозова Володимира Леонідовича, Білібіна Станіслава Миколайовича – на посаду директора Нижньодністровського національного природного парку; 

- Красовського Володимира Васильовича  - на посаду керівника Хорольського ботанічного саду; 

Конкурсний відбір до згаданих установ ПЗФ відбуватиметься протягом 15-16 січня у приміщення Мінприроди за новими правилами відповідно до Порядку проведення конкурсу та призначення на посаду керівників установ природно-заповідного фонду, що належить  до сфери управління Мінприроди і затверджений наказом міністра  від 17 липня  2018 року №123. Документом передбачено, що керівником об’єкту ПЗФ може бути особа, яка здобула  вищу екологічну, біологічну або географічну освіту. Крім того повинен мати стаж роботи за напрямком керівника нижчого рівня не менше трьох років та володіє державною мовою.  

Під час конкурсного відбору кандидати мають скласти профільні тести, вирішити  ситуаційні практичне  завдання, а також представити у вигляді презентації план майбутнього розвитку установи природно-заповідного фонду. Засідання конкурсної комісії  транслюватиметься у режимі он-лайн на каналі Мінприроди в youtube та офіційній сторінці Мінприроди у Facebook. 

Нагадаємо, наприкінці 2018 року Мінприроди провело конкурсний відбір на посади директорів у нацпарках «Верховинський» та «Північне Поділля», а також на посади керівників Кременецького ботанічного саду та природного заповідника «Горгани». За результатами роботи конкурсної Комісії  визначено  переможців конкурсу на керівні  посади до трьох установи ПЗФ (НПП  «Верховинський» та «Північне Поділля», природний заповідник «Горгани». Конкурс на вакантну посаду керівника Кременецького ботанічного саду буде оголошено повторно.