ПрАТ «АК «Київводоканал» не допустив екологічних інспекторів на планову перевірку

7 Грудня 2018, 16:30
Новини

Посадові особи ПрАТ «АК «Київводоканал» не допустили державних інспекторів із охорони навколишнього природного середовища Столичного округу Державної екологічної інспекції до здійснення планової перевірки роботи відомства.  

При прибутті інспекторів на місце проведення перевірки посадова  особа ПрАТ «АК «Київводоканал» у присутності 9 охоронців фізично перешкоджали інспекторам у виконанні посадових обов’язків, не допустивши їх у результаті до перевірки дотримання підприємством природоохоронного законодавства.  

У зв’язку з не допуском до перевірки інспекторами був складений та вручений представнику підприємства ПрАТ «АК «Київводоканал» відповідний Акт про відмову проведення планової перевірки.  

Керівництво Столичного округу Державної екологічної інспекції готує відповідні звернення до правоохоронних органів для реагування, оскільки планова перевірка була  передбачена Річним планом здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України на 2018 рік.    

Нагадаємо, нещодавно Мінприроди оприлюднило рейтинг українських підприємств-забруднювачів, де перше місце за масштабами забруднення стічних вод, випередивши промислові підприємства, займає саме «Київводоканал».