НПП "Слобожанський" вперше відвідали пластуни

8 Жовтня 2018, 12:46
Новини Природно-заповідний фонд Екологічна освіта та наука

З 28 по 30 вересня територію національного природного парку "Слобожанський" (Харківська область) та Краснокутського району вперше відвідали пластуни харківського осередку національної скаутської організації України - "Станиця Харків".

Дводенне таборування відбулося в рамках проведення акції "Змаг з пішого туризму «Під Чорними Черешнями». Учасниками акції була активна молодь від 11 до 25 років, що таборувалася та проводила заходи на території мальовничих ділянок соснового лісу (рекреаційний пункт "Козацький стан") та листяних насаджень нагірної діброви Парку (туристичний маршрут "Забутими стежками").

Юні дослідники змагалися в спортивному орієнтуванні на місцевості та проходили історично природознавчий-квест, орієнтований на знання Слобожанщини, а також проявили неабияку зацікавленність до природоохоронної діяльності національного парку у розробці подальших заходів.

НПП "Слобожанський" вдячний Відокремленому підрозділу молодіжної організації "Пласт - національна скаутська організація України" - "Станиця Харків" за активну організаційну роботу, інтерес до нових цінних природних територій, як засобу виховання молоді в дусі екологічного світосприйняття, готовність сприяти еколого-освітнім та туристичним напрямкам роботи Парку.