У НПП «Синевир» відбулася екологічна акція з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин

5 Жовтня 2018, 15:50
Новини Природно-заповідний фонд Екологічна освіта та наука

У національному природному парку «Синевир» (Закарпатська область) відбулася екологічна акція з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин.

У рамках заходу працівники установи провели широку інформаційно-освітню роботу серед місцевих жителів і туристів. Базовим ядром активності став Реабілітаційний центр бурих ведмедів. Тут фахівці парку здійснили еколого-освітні екскурсії, під час яких пояснили гостям роль збереження тварин у сучасному світі. Окремо йшла мова про мешканців Реабілітаційного центру бурих ведмедів. Зараз їх тут 26 особин.

Кожна тварина має свою непросту історію. Нерідко з ведмедів попередні власники знущалися, створювали нестерпні умови, погано годували… Це порушення закону і моральних принципів. Як наслідок, тварини, що утримуються з порушенням законодавства, знаходять прихисток у спеціалізованому центрі національного природного парку «Синевир».

Екологічна акція мала за мету привернули увагу людей до сучасних проблем збереження тварин, залучити до обговорення і активних дій задля охорони природи.