Еко-освітяни НПП «Північне Поділля» організували та провели еко-акцію «Я люблю свою країну»

7 Вересня 2018, 19:25
Новини Природно-заповідний фонд Екологічна освіта та наука

04 версеня 2018 року працівники відділу еколого-освітньої роботи організували та провели еко-акцію «Я люблю свою країну» для учнів молодшої ланки Золочівської загальноосвітньої школи №1 (місто Золочів, Львівська область).

Мета заходу: виховувати у дітей любов, людяність, доброту, почуття патріотизму, викликати почуття відповідальності за майбутнє нашої планети, нашої Землі. Під час заходу еко-освітяни НПП «Північне Поділля» провели цікаву бесіду із школярами про багатства нашої країни, про природу, продемонстрували картинки із зображення навколишнього середовища.

З раннього дитинства слід формувати в уявленні дитини емоційно-позитивне відношення до живої природи, що нас оточує, навчати бережного і дбайливого ставлення до природи. Бажання пізнавати навколишній світ і різноманітні природні явища є непереборним, а загадковість природи приваблює і дорослих, і дітей. Краса природи вічна і мінлива, природа прекрасна у будь-яку пору року.

Ліс, річка, квіти, тварини – все це природні скарби. Завершальним етапом еко-акції була кольоротерапія, під час якої малеча розмальовувала свої долоньки різними фарбами та залишала їх відбиток на заздалегідь підготовленій стіні школи. Даний малюнок щодень буде нагадувати малюками про багатства нашої країни.