Працівники природного заповідника «Древлянський» пройшлися екскурсією повз звивисті береги річки Уж

7 Вересня 2018, 19:30
Новини Природно-заповідний фонд Екологічна освіта та наука

          Екскурсії в природу є одним із видів пізнавальної діяльності дошкільнят. Залучення людини до природи через її пізнання завжди служило засобом формування її світогляду. Під час екскурсій процес виховання та навчання реалізується на природі внаслідок безпосереднього спілкування дітей з об'єктами і явищами природи та очевидними взаємозв'язками і залежностями між ними.

         Тому працівники відділу екологічної освіти ПЗ» Древлянський» (Житомирська обл.) одне із занять з дошкільнятами вирішили провести на природі, у вигляді екскурсії.   Отож, чудової літньої днини ми відправились з вихованцями ДНЗ «Сонечко» в невеличку подорож. 
         Наш шлях проходив повз звивисті береги річки Уж, квітучі луги і невеличкі озерця над якими звисали старі верби. Головною метою подорожуючих було ознайомитись з природою заповідника, цікаво і весело провести час. 
         Пройшовши маршрутом екологічної стежини , дітки трошки втомилися і вирішили перепочити. А за відпочинком послухали легенди і розповіді про природу, відгадували загадки, які приготували їм гості із заповідника, а також показали свої знання із оточуючої флори і фауни.
         Відпочивши, діти разом з вихователями вирушили у зворотну подорож до стін рідного садочку.
         На останок, майбутні захисники природи подякували за цікаву екскурсію і запрошували приходити до них іще не один раз. А також обіцяли і самі завітати в музей заповідника.