У НПП "Тузлівські лимани" відкрили перший кордон природоохоронного науково-дослідного відділення

10 Липня 2018, 10:34
Новини Природно-заповідний фонд Екологічна освіта та наука

До свого професійного свята - Дня працівника природно-заповідної справи, національний природний парк "Тузлівські лимани" (Одеська область) урочисто відкрив кордон Приморського природоохоронного науково-дослідного відділення (ПОНДВ) "Тузлівська Амазонія".

Цей затишний дерев'яний будиночок розташований у надзвичайно гарному місці між лиманами Шагани і Малий Сасик та зовсім поруч з морським узбережжям. Біля нього – вежа для огляду території та спостереження за птахами. Ще два роки тому тут було браконьєрське лігво. Зараз на місці іржавих вагончиків спорудили затишне бунгало з очерету, звідки можна спостерігати за зграєю пеліканів, чапель, мартинів та інших пернатих, які облюбували це місце.

Кордон "Тузлівська Амазонія" є пунктом охорони цієї мальовничої території, а також візит-центром для туристів, які відвідуватимуть одноіменний туристичний маршрут.

Облаштування даного кордону стало можливим не лише завдяки державним коштам, а й за матеріальної підтримки Благодійного Фонду "Розвиток безпечного життя".

Також до професійного свята працівники за конкретні досягнення отримали почесні грамоти, а спонсори та друзі Парку, які всіляко підтримують природоохоронні заходи і проекти НПП "Тузлівські лимани", отримали на знак подяки подарунки.