У НПП «Олешківські піски» пройшов екозахід «Вчимося жити в злагоді з природою»

9 Липня 2018, 16:05
Новини Природно-заповідний фонд Екологічна освіта та наука

Спеціалісти національного природного парку «Олешківські піски» до  Дня працівника природно-заповідної справи провели екологічно-просвітницький захід «Вчимося жити в злагоді з природою» для дітей дитячого підліткового християнського табору «Веселка» Міжнародного благодійного фонду «Пшеничне зерно», м. Олешки.

В цьому чудовому оздоровчому таборі відпочивають діти з багатьох шкіл та дитячих садочків Олешківського району Херсонської області. У літній оздоровчий період дітлахи мають змогу не тільки поліпшити своє здоров’я, а й розширити і збагатити свої знання про чарівну природу рідного краю.

Фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою розповіли дітям про роботу національного природного парку «Олешківські піски», провели екологічні ігри, конкурси та вікторини, метою яких є виховання у дітей почуття прекрасного, розуміння того, що люди є частиною природи й повинні існувати в злагоді з нею.

Захід був цікавим, захоплюючим та змістовим, діти збагатилися новими знаннями та добрим настроєм, продемонстрували чудові знання, ерудицію та кмітливість і отримали від адміністрації Парку буклети, закладки з ландшафтами та біорізноманіттям Парку.