Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та ініціативна група "Save Dnipro" презентують перший в Україні екологічний бот SaveEcoBot

Опубліковано: 2 Липня 2018, 16:18
Події Охорона вод
Початок
04
Липня
2018 року
12:00
4 липня Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак спільно із екологічними активістами ініціативної групи "Save Dnipro" презентують перший в Україні екологічний бот SaveEcoBot для моніторингу інформації про промислових забруднювачів, їх дозвільні документи та етапи проходження процедури ОВД (оцінки впливу на довкілля) на зразок чинної в країнах ЄС.

Бот дозволить кожному бажаючому отримувати дані про дозволи на викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами підприємств-забруднювачів 1, 2 та 3 груп, а також інформацію про спеціальні дозволи на водокористування та користування надрами, ліцензії на поводження з небезпечними відходами, перелік суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, а головне – буде моніторити Єдиний державний реєстр ОВД.

Крім того, у рамках прес-конференції Міністр оприлюднить дані щодо кількості розпочатих процедур ОВД та ефективність впровадження прийнятого Україною у 2017 році  ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля», що передбачено Угодою про асоціацію з ЄС.

УЧАСНИКИ:

  • Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак
  • Учасниця ініціативної групи Save Dnipro Ірина Черниш
  • Учасник ініціативної групи Save Dnipro Павло Ткаченко
  • Учасник ініціативної групи Save Dnipro Артем Романюков

Місце та час проведення: 12:00 (після завершення засідання Уряду), прес-центр КМУ, вул. Грушевського, 12/2, 1 під’їзд, 6 поверх. 

Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.

Увага! Акредитація ЗМІ до 18:00  3 липня за номером 0974971449