У НПП «Нижньосульський» підвели підсумки нерестової кампанії

23 Травня 2018, 15:39
Новини Охорона вод Природно-заповідний фонд

З 1 квітня по 20 травня 2018 року на водоймах Нижньосульського національного природного парку тривала весняно-літня заборона на вилов водних живих біоресурсів. Для належного проведення нерестово-заборонено періоду в межах Парку,  було залучено представників Державної екологічної інспекції України в Полтавській області, працівників поліції: Оржицького ВП, Семенівського ВП, батальйону поліції особливого призначення  ГУ НП в Полтавській області; Чорнобаївського ВП ГУ НП в Черкаській області.

За даний період проведено 137 рейдових перевірок, виявлено та зафіксовано 80 правопорушень природоохоронного законодавства про що складено 67 адмінпротоколів за ст. 91 КупАП, шість з яких містять ознаки кримінального злочину (матеріали направлені в правоохоронні органи) та 23 безгосподарських  актів.  Вилучено  1795 кг. риби, 117 сіток довжиною 4320 м., 9 пауків, 1 драч. В наслідок незаконних дій, державі завдано збитки на суму 461 137 грн.

З метою попередження порушень у сфері природоохоронного  законодавства працівниками служби державної охорони Парку постійно організовувалася масово – роз’яснювальна робота серед населення та відвідувачів території, проведено близько 2500 тисяч бесід.