Урочисте засідання з нагоди 15-річчя підписання Карпатської Конвенції

Опубліковано: 15 Травня 2018, 18:07
Події Діяльність міністра
Початок
22
Травня
2018 року
00:00
Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак відкриє урочисте засідання з нагоди 15-річчя підписання Карпатської Конвенції «Карпати – зв'язок для європейської інтеграції та стійкого регіонального розвитку», яка є основою для внутрішнього національного та транскордонного співробітництва, а також платформою для розробки та реалізації спільних стратегій, програм і проектів зі збалансованого розвитку.
м.Київ, Клуб Кабінету Міністрів України, вул.Інститутська,7

22 травня 2018 року Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак відкриє урочисте засідання з нагоди 15-річчя підписання Карпатської Конвенції «Карпати – зв'язок для європейської інтеграції та стійкого регіонального розвитку», яка є основою для внутрішнього національного та транскордонного співробітництва,  а також платформою для розробки та реалізації спільних стратегій, програм і проектів зі збалансованого розвитку.

Під час засідання йтиметься про здобутки, яких вдалося досягнути країнам-учасницям за період дії Конвенції, а також про спільні екологічні виклики у питаннях збереження унікальних видів флори та фауни  Карпат.

 У заході візьмуть участь  представники посольств країн-учасниць, органів влади й місцевого самоврядування, наукових установ, міжнародних інституцій, громадських організацій.

 Нагадаємо, що саме Україна свого часу була ініціатором розроблення і підписання Карпатської Конвенції та однією із перших ратифікувала її у 2004 році. У 2006 році Україна  мала честь провести  у Києві Першу нараду Конференції Сторін Карпатської конвенції за участю країн-учасниць України, Чехії, Угорщини, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини.

Запрошуємо журналістів до висвітлення.  

Дата та час:  22 травня о 14:30 

Місце проведення: м.Київ, Клуб Кабінету Міністрів України, (вул.Інститутська,7).

Акредитація триває до 19:00 21 травня за телефоном: 0975454514