Працівники НПП «Гуцульщина» відзначили із школярами Всесвітній день мігруючих птахів

15 Травня 2018, 14:24
Новини Природно-заповідний фонд Екологічна освіта та наука

Працівники Національного природного парку «Гуцульщина» провели тематичне пізнавальне заняття для учнів 5 класу Черганівської ЗОШ І-ІІ ступенів (Івано-Франківська область).

Щороку, 12 травня весь світ відзначає день мігруючих птахів. Офіційно він був проголошений в 2006-му році і з тих пір став щорічною міжнародною кампанією з підвищення обізнаності широкої громадськості про необхідність прийняття невідкладних заходів щодо охорони перелітних птахів та середовища їх безпосереднього проживання.

У 2018 році ця екологічна дата проходить під символічним гаслом «Об’єднання наших голосів для збереження птахів». Завдяки діяльності мігруючих птахів підтримується баланс екосистеми в цілому. Міграція птахів є одним із індикаторів біорізноманіття, здоров’я екосистеми, змін клімату.

Під час заходу Працівники НПП «Гуцульщина» продемонстрували школярам відеопрезентацію про мігруючих птахів Косівщини та провели дискусію. На згадку про візит екоосвітян діти отримали альбоми-розмальовки «Червонокнижні тварини Косівщини» та рекламно-інформаційну продукцію парку.