На Івано-Франківщині висадили фруктовий сад

25 Квітня 2018, 20:14
Новини Посади дерево миру

21 квітня 2018 року в рамках екологічної акції «Посади дерево миру» у селищі Більшівці було закладено фруктовий сад із 70 яблунь та слив. Висадження саду присвятили  1030 річчю Хрещення Русі-України.

В заході, який відбувся у Всеукраїнський день довкілля, взяли участь директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства екології та природних ресурсів України Віктор Клід, представник Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА Андрій Зобків, референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській архієпархії о. Михайло Дзуль, представники місцевої влади, духовенства та громадських організацій.

Традиційно акція розпочалася з молитви-благословення на початок доброї справи.

«В цій акції ми об’єднуємо зусилля влади, Церкви і громадськості для того, щоб продемонструвати суспільству важливість єдності задля збереження довкілля і задекларувати нашу готовність змінити себе і світ, в якому ми живемо, заради блага майбутніх поколінь», – наголосив директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Віктор Клід.

В свою чергу референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській архієпархії  Михайло Дзуль підкреслив, що всі хто бере участь у такій добрій справі виконують доручення нашого Творця – «порати і доглядати» Землю, бо екологічний вимір даної акції у Більшівцях є подвійним, адже, по-перше, зроблено добру справу – насаджено фруктовий сад, а, по-друге, кошти на придбання дерев, отримані в результаті роздільного збору відходів у селищі», - зазначив екореферент Михайло Дзуль.

За темами