Еколого-просвітня співпраця національних природних парків "Бузький Гард" та "Олешківські піски" вже дає перші результати

14 Квітня 2018, 14:40
Новини Природно-заповідний фонд Екологічна освіта та наука

12 квітня 2018 року в чудовому приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара відбулось урочисте відкриття персональної фотовиставки Дениса Кривого «Краса Бузького Гарду». В експозиції представлені роботи, створені протягом п’яти років на заповідній території, як вже відомі, так і нові в тому числі із застосуванням сучасних технології.

Відкрив фотовиставку директор національного природного парку «Бузький Гард» - Владислав Артамонов. Він наголосив, що відкриття виставки - це результат співпраці між НПП «Бузький Гард» та НПП «Олешківські піски» і являється лише першим кроком у спільній роботі по популяризації заповідних об’єктів та створенню єдиного еколого-освітнього простору.

За словами автора фоторобіт Дениса Кривого головною метою фотовиставки є донесення до оточуючих ідеї збереження природної краси Гранітно-степового Побужжя.

Приємно було бачити щирий інтерес до виставки, розповіді про заповідні території як від молодших учасників екологічного клубу, так і досвідчених фахівців фотографії, екскурсоводів, краєзнавців.

Адміністрація національного природного парку «Бузький Гард» щиро вдячна працівникам бібліотеки та колегам НПП «Олешківські піски» за теплий прийом та допомогу в організації та проведенні фотовиставки.

Довідка. Фотограф-натураліст Денис Кривий займається фотографією більше семи років і є лауреатом багатьох міжнародних фотоконкурсів та активно співпрацює з National Geographic Ukraine. За останній час взяв участь у фотовиставках в Києві, Москві, Санкт-Петербурзі, Івано-Франківську, Ужгороді, Житомирі, Рівному, Первомайську, Косові. Окремі роботи Д. Кривого зберігаються у приватних колекціях в країнах Європи, Північної Америки та Азії.