Анонс: Екологічні питання виходять на дипломатичний рівень

13 Квітня 2018, 15:42
Новини

В понеділок,  16 квітня 2018 року о 11.00 в рамках тижня Довкілля в Україні Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак зустрінеться із студентами-учасниками першого конкурсу «Екологічна дипломатія».

Мета конкурсу  – підвищення рівня екологічної свідомості серед українських студентів та залучення їх до вирішення природоохоронних проблем в країні.

В рамах конкурсу, який проходить на базі Інституту міжнародних відносин  Київського університету імені Тараса Шевченка, буде заслухано  промови  майбутніх дипломатів на екологічну тематику та  визначено переможця.

Промови переможців будуть використані  у виступі міністра екології та природних ресурсів України на Конференції  Сторін Рамкової Конвенції ООН про зміну клімату щодо  виконання Україною  зобов’язань за Паризькою угодою.

Також переможець отримає в подарунок можливість взяти участь  разом з Міністром екології та природних ресурсів України Остапом Семераком 24 квітня 2018 року  у роботі Асамблеї Partnership for Marketing Readiness, яка вперше проводиться в Україні і виступити під час засідань Асамблеї.

Крім того, в конкурсанта, який отримає друге місце  матиме можливість пройти стажування в Команді підтримки реформ Міністерства екології та  природних ресурсів України. Третє місце – стажування в Департаменті змін клімату Міністерства екології та природних ресурсів України.

Дата проведення:  16 квітня 2018 року

Початок заходу11.00

Акредитація ЗМІ за телефоном: (093) 672 68 86.

Адреса:  м. Київ, Інститут міжнародних відносин вул.. Мельникова, 36/1, аудиторія № 31.