Оголошення про набір в Команду Підтримки Реформ при Мінприроди

3 Квітня 2018, 19:17
Новини Кадрові питання

Команда підтримки реформ при Міністерстві екології та природних ресурсів – це група українських фахівців (не держслужбовців), підтримуваних донорами, що надає цільову технічну підтримку та супровід Міністерству у впровадженні пріоритетних реформ. КПР допомагатиме у заповненні прогалин у роботі з питань розробки та реалізації пріоритетних стратегій та програм реформування, зміцнюючи взаємодію між пріоритетами Міністерства та відповідною підтримкою донорів. Реформа управління відходами - це частина короткострокових та середньострокових пріоритетів уряду на 2017-2019 роки. Міністерство зробило реформу управління відходами одним з найважливіших пріоритетів та прагне до створення здорової та прозорої системи, яка буде спрямована на те, щоб Україна адаптувалася до міжнародних стандартів. Реформа спрямована на досягнення наступних цілей:

  • Підготовка та прийняття Національного плану управління відходами
  • Розробка пропозицій та підтримка у прийнятті законів (рамкового та секторальних)
  • Організація та підтримка у розвитку регіональних планів управління відходами

Міністерство має потребу у Проектному Менеджері з реформи управління відходами для впровадження коротко- та довгострокових пріоритетів Уряду на 2018-2020 роки. Високопрофесійний фахівець потрібен для розробки, керування та підтримки необхідних продуктів (документів), пов’язаних з реформою управління відходами.

Тривалість проекту

Очікується, що новопризначений фахівець розпочне роботу не пізніше 1 червня 2018. За попередньою оцінкою проект триватиме до листопада 2018 з можливим продовженням вересня 2019, відповідно до результатів роботи обраного фахівця, наявності фінансування та потреб КПР.

Позиція Проектного Менеджера знаходиться у підпорядкуванні у Директора КПР.

Проектний Менеджер повинен надавати послуги не менше 20-ти робочих днів на місяць.

Основні обов’язки:

  1. Координація процесу впровадження реформи:

-          Розробка плану реформи сектору

-          Залучення відповідних стейкхолдерів (експертів, представників влади, донорів тощо) до активностей робочої групи;

-          Оперативне реагування на збої/перешкоди у процесі імплементації, прийняття ефективних рішень

  1. Підтримка робочої групи:

-          Проджект-менеджмент (розробка плану впровадження реформи, ризик-менеджмент, управління змінами тощо);

-          Реагування на зміни до законодавства

-          Підготовка звітів щодо прогресу реалізації реформи заступнику Міністра з питань євроінтеграції та Керівнику КПР

Вимоги:

-          Освіта за рівнем «магістр» у галузях: Економіка, Право, Управління проектами, Природничі науки, Екологічний Менеджмент, Охорона навколишнього середовища

-          7+ років загального професійного досвіду (з них щонайменше 3 роки підтвердженого досвіду у сфері охорони навколишнього середовища та управління відходами)

-          Фахове володіння українською та англійською мовами

-          Навички організаційного менеджменту, комунікаційні, презентаційні навички

-          Попередній досвід роботи з державними органами буде перевагою

Рівень винагороди для цієї консультативної позиції становить 1200-1800 EUR, у відповідності до рівня кваліфікації фахівця.

Повний ToR тут.

Документи для участі у конкурсі, а саме:

-          Заповнену аплікаційну форму: завантажити можна тут.

-          Резюме

-          Щонайменше 1 рекомендаційний лист від попереднього керівника, а також контакти двох рекомендодавців

Необхідно подати на адресу rst@menr.gov.ua не пізніше 22 квітня 2018 року 23.59 (за Київський часом)

До розгляду прийматимуться лише повні пакети документів.

Процес відбору:

Відібрані за поданими документами кандидати будуть запрошені до наступного етапу конкурсу – письмового тестування (тести міститимуть загальні та технічні питання, як українською, так і англійською мовами) та інтерв’ю з конкурсною комісією. Фінальним етапом конкурсу є інтерв’ю з конкурсним комітетом у складі представників міністерства, представників донорів та керівництва КПР.

Усі етапи конкурсу відбуватимуться у приміщенні Міністерства екології та природних ресурсів, за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.

Повний розмір