Остап Семерак: «Суд анулював ліцензію на викиди у (ПрАТ ) «Фанплит» через системне порушення екологічного законодавства"

6 Березня 2018, 15:46
Новини Природоохоронний нагляд Атмосферне повітря

Рішенням від 6 березня Окружний адміністративний суд м.Києва анулював дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря у  заводу з виготовлення фанери «Фанплит». Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак за результатами судового засідання. 

«Це відповідь суду на позов Мінприроди щодо неправомірних дій цього підприємства. На жаль, численні перевірки і приписи Держекоінспекції не зупинили підприємців. Вони продовжували грубо порушувати норми екологічного законодавства», – пояснив Остап Семерак. 

Він зазначив, що до Мінприроди неодноразово звертилася кияни із проханням вплинути на ситуацію. На підставі цих звернень інспектори Державної екологічної інспекції провели низку перевірок даного підприємства та виносили приписи про усунення порушень, проте ПрАТ «Фанплит» їх проігнорувало. У результаті Мінприрорди  ініціювало анулювання раніше виданого дозволу на викиди в атмосферне повітря та подало позов до Окружного адміністративного суду міста Києва до ПрАТ «Фанплит». 

«На жаль, в Україні вистачає подібних недобросовісних підприємств. Хочу, щоб український бізнес нарешті почав усвідомлювати, що ігнорування вимог екологічного законодавства у результаті може стати причиною зупинки виробництва з усіма відповідними наслідками», - пояснив Остап Семерак.