Мінприроди призначено виконуючого обов’язки директора природного заповідника «Михайлівська цілина»

2 Березня 2018, 17:55
Новини Кадрові питання Природно-заповідний фонд

Наказом Мінприроди від 21 лютого 2018 року № 75-О Холодкова Олексія Володимировича призначено виконуючим обов’язки директора природного заповідника «Михайлівська цілина».

Це призначення стало першим кроком у створенні спеціальної адміністрації заповідника, подальшої його розбудови та становлення.

Холодков О.В. за освітою біолог, закінчив аспірантуру за спеціальністю «Ботаніка», вільно володіє англійською та італійською мовами,  зарекомендував себе як грамотний професійно підготовлений спеціаліст, має досвід роботи у сфері охорони природи, зокрема, здобув практичні навички, працюючи молодшим науковим співробітником  Гетьманського національного природного парку.        

Довідково

Природний заповідник «Михайлівська цілина» створено Указом Президента України від 11.12.2009 №1035 з метою  збереження  та  відтворення  типових  та  унікальних степових природних комплексів на території Лебединського  та  Недригайлівського районів   Сумської   області.

На виконання Указу Мінприроди розроблено в новій редакції та затверджено зі змінами Положення про заповідник. З метою утримання установи у 2018 році Мінприроди передбачило видатки в обсязі 1002,2 тис. грн. за   бюджетною програмою «Збереження природно-заповідного фонду».