У НПП «Тузлівські лимани» пройшов екосемінар «Ті, що дарують життя»

8 Лютого 2018, 12:36
Новини Природно-заповідний фонд Екологічна освіта та наука

На базі Національного природного парку «Тузлівські лимани» відбувся семінар «Ті, що дарують життя». Доповідачі присвятили свої виступи водно-болотним угіддям, їх біорізноманіттю, цінностям як для людей, так і планети взагалі, обговорили ідеї щодо розвитку екотуризму на території НПП «Тузлівські лимани», зокрема спостереженню за птахами як одному з найперспективніших видів туризму.

Присутні продивились яскраві презентації та відеоролики, що демонстрували красу водно-болотних угідь, дізнались багато нового про унікальні водно-болотні угіддя Парку, їх мешканців, експедиції та «полювання» бердвотчерів – спостерігачів за птахами.

Доповідачі та гості отримали від колективу НПП «Тузлівські лимани» сувеніри, розроблені працівниками відділу екоосвіти Парку «Мандрiвка Тузлімчика» та Подяки за багаторічну плідну працю та особистий внесок у збереження водно-болотних угідь Українського Причорномор’я.

Відділ рекреації та еколого-освітньої роботи підготував цикл уроків, які надали школам району, для різної вікової категорії з цікавими та пізнавальними додатками: презентацією, відеороликом, кросвордами, грою, які поглиблять знання учнів про НПП «Тузлівські лимани». Екоосвітяни не оминули увагою і наймолодших, підготували для них розмальовку «Мандрівка Тузлімчика».