Науковці НПП «Деснянсько-Старогутський» прийняли участь у круглому столі з впровадження біологічних шкіл

5 Грудня 2017, 12:30
Новини Природно-заповідний фонд

30 листопада в стінах Шосткинської станції юних натуралістів з метою підвести підсумки біологічної школи, що була проведена у Новгороді-Сіверському на базі візит-центру Деснянського біосферного резервату ЮНЕСКО, зібралися на круглий стіл учасники та організатори біологічної школи. До обговорення долучились фахівці Національого природного парку «Деснянсько-Старогутський».

Ідея біологічної школи «Деснянська ліга натуралістів» пройшла тривалий процес обговорення і підготовки. Втілити задув підштовхувало розуміння, що ніде так, як на польових заняттях під орудою досвідчених натуралістів, не закріплюються теоретичні знання на практиці щодо довкілля та його охорони. І в червні 2017 року ідея була реалізована.

У Новгород-Сіверському зібралися юні натуралісти із Семенівки, Новгорода-Сіверського, Шостки, а також Кролевецького та Новгород-Сіверського районів.

Щоб підвести підсумки заходу, організатори і учасники влаштували круглий стіл для обговорення питань. В результаті зваживши позитивні моменти та проблемні питання, практику визнали успішною і визначили перші кроки, щоб укріпити матеріально-технічну базу та побутові умови для учасників біошколи у 2018 році.

Науковці Національного природного парку «Деснянсько-Старогутський» під час візиту не забули й про школярів і провели для них заняття з основ спостережень за птахами та з методики картування популяцій рідкісних видів рослин.

В подальшому можливе розширення кола учасників і залученння юних натуралістів із міст Середина-Буда та Конотоп.