Остап Семерак: «Україна готова підтримати Польщу у підготовці до Конференції ООН з питань клімату 2018 року»

16 Листопада 2017, 17:20
Новини Зміна клімату та озоновий шар

Українська сторона  готова підтримати Польщу у підготовці до Конференції ООН з питань клімату (COP 24), яка має відбутися у грудні 2018 року у м. Катовіце. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак у Бонні (Німеччина) під час міністерського засідання  Східноєвропейської групи, де Україна головує цьогоріч.

Він зазначив, країни Східного партнерства повинні провести спільну роботу з просування важливих для регіону питань порядку денного, і домогтися їх внесення до Положення про правила Паризької кліматичної угоди.

«Україна вже зараз вітає всі міністерські діалоги та зустрічі, які відбудуться протягом 2018 року. Я розумію, що підготовчий етап буде важливим і досить складним. Українська сторона активно підтримуватиме Польщу у підготовці до COP 24. Мені особисто подобається назва "Книга правил Катовіце», - сказав Остап Семерак, звертаючись до майбутнього Президента COP24, міністра екології Польщі професора Яна Жижко.

Міністр екології та природних ресурсів України запевнив, що Польща та світ можуть розраховувати на Україну у питаннях просування міжнародної кліматичної політики.

Зазначимо, що українська делегація зараз бере участь у  міжнародній Кліматичній конференції ООН (COP23), яка 6 листопада розпочалася у м.Бонн (Німеччина).  Наступний форум (COP24) відбудеться у грудні 2018 року у польському м.Катовіце, де має відбутися ухвалення напрацьованих правил імплементації Паризької кліматичної угоди.

Україна однією із перших країн Європи підтримала та ратифікувала Паризьку кліматичну угоду,  яка має замінити Кіотський протокол.