Працівники НПП «Нижньосульський» виявили та затримали двох браконьєрів

13 Листопада 2017, 17:24
Новини Природоохоронний нагляд Природно-заповідний фонд

З початку листопада працівниками Черкаського природоохоронного науково-дослідного відділення Національного природного парку «Нижньосульський» виявлено два випадки браконьєрства. Порушників затримали, по факту незаконних дій відкриті кримінальні провадження.  

3 листопада 2017 року при проведенні рейдів в районі села Лящівка Чорнобаївського району Черкаської області працівники НПП «Нижньосульський» виявили факт рибальства з використанням сіток, які є забороненими  знаряддями лову. Виявлений улов браконьєра склав близько 200 кг, що завдало шкоди природно-заповідному  фонду на загальну суму 20544 грн.

11 листопада 2017 року працівники НПП «Нижньосульський» затримали браконьєра із мисливським нарізним карабіном, який полював на річці Сула в районі села Мохнач Чорнобаївського району Черкаської області. Чоловік полював в заповідній зоні під час заборони на полювання, до того ж не мав дозвільних документів на зброю.

Під час затримання до Чорнобаївського відділу поліції ГУНП в Черкаській області було передано 85 шт. патронів до карабіна, одну впольовану лиску та мисливський нарізний карабін. Шкода від незаконного полювання оцінюється в 469 грн.

За обома фактами відкрито кримінальні впровадження, які внесено до єдиного державного реєстру, щодо яких проводяться досудові розслідування.

Довідково

У межах території  Національного природного парку «Нижньосульський» службою державної охорони природно-заповідного фонду парку постійно проводиться посилена природоохоронна робота. Проведення регулярних рейдів дозволяє забезпечити належну охорону природних комплексів і об’єктів  Середнього Придніпров’я та попереджає порушення природоохоронного законодавства