ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «INNOVATION MARKET»

Опубліковано: 9 Листопада 2017, 18:29
Події
Початок
21
Листопада
2017 року
09:00
21-24 листопада 2017 року вдруге в Києві відбудеться міжнародний форум «INNOVATION MARKET».
Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15

21-24 листопада 2017 року  вдруге в Києві  відбудеться  міжнародний форум «INNOVATION MARKET».

Під час форуму  вітчизняні та  іноземні інвестори  представлять  кращі інновації  у всіх сферах економіки України.

Мета форуму – об’єднати  представників влади  та бізнесу  навколо  розвитку інноваційного ринку України.

Форум проходить під патронатом Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі,  Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки, Національної академії наук України та  CSTEC - Китайського центру обміну науковою та технологічною інформацією.

 

Учасники - представники університетів, наукових установ і підприємств, винахідники,  автори Startup-проектів й інноваційних технологій - та відвідувачі в конструктивній атмосфері шукатимуть шляхи інтенсифікації інноваційної та інвестиційної діяльності в таких сферах, як енергетика, промисловість, фінанси та інтелектуальна власність, агропромисловий комплекс, екологія, соціальний розвиток.

В заході запланована  участь до 5 тис. відвідувачів - споживачів інновацій та новітніх технологій. Загальна площа заходу понад 10 тис. кв.м. На сьогодні вже зареєстровано понад 70 учасників експозицій, завершується формування пулу спікерів й експертів.

Крім того, в  рамках Форуму  буде представлена Китайсько-Українська наукова виставка технологій та інновацій. Це вперше в Україні під егідою CSTEC на площі 2,2 тис.кв.м. свої напрацювання представлять понад 80 провідних наукових установ та виробничих компаній Китаю. Також відбудуться україно-китайський круглий стіл та Networking для молодих підприємців і Форум  україно-китайського співробітництва.

Серед новацій цьогорічного форуму  - Конкурс "Батл ВНЗ". Команди університетів змагатимуться у вирішенні конкретних реальних завдань, завчасно поставлених представниками топових інноваційних підприємств та місцевих органів влади. Операційним співорганізатором Конкурсу виступає YEP Incubators - перша в Україні мережа академічних бізнес-інкубаторів. Команди-переможці будуть залучені постановниками завдань до проходження практики на підприємстві для впровадження знайденого рішення, на партнерських умовах з командою розробників, а також отримають додатково призи за різними номінаціями від партнерів та спонсорів Форму.

 

Для надсилання заявок на участь у заходах Форуму та отримання детальної інформації звертайтеся за адресою: Україна, м. Київ, Броварський пр-т., 15, м. “Лівобережна”, ТОВ “Міжнародний виставковий центр”: тел.: +38 044 201-11-44, 206-87-17, 201-11-74 ,

e-mail: ifim@innovationmarket.com.ua;www.innovationmarket.com.ua; http://battlevnz.innovationmarket