Українська делегація бере участь у Міжнародній Конференції Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату

6 Листопада 2017, 18:20
Новини Зміна клімату та озоновий шар

У Бонні (Федеративна Республіка Німеччина) сьогодні, 6 листопада, відкрилася Міжнародна кліматична конференція ООН. У форумі, що триватиме до 17 листопада, також бере участь українська офіційна делегація під головуванням міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, уповноважена рішенням Президента України брати  участь у переговорах та схваленні рішень Конференції Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату. Захід включає проведення 23-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату, 13-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 2-ї частини 1-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди.

Зокрема, цього року делегати мають приділити значну увагу планам реалізації Паризької кліматичної угоди,  підписаної 2015-го року в Парижі (Франція). Тоді, підтримавши ініціативу ООН, держави взяли на себе зобов'язання скоротити викиди парникових газів, аби до кінця століття зберегти глобальне потепління в межах двох градусів за Цельсієм.

До цьогорічної Міжнародної кліматичної конференції ООН  також мають долучитися  канцлер ФРН Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон.