Відкрите обговорення розроблених документів для запровадження європейського інституту ОВД

Опубліковано: 6 Жовтня 2017, 13:54
Події Регуляторна діяльність Діяльність міністерства
Початок
12
Жовтня
2017 року
11:00
Мінприроди оприлюднило проекти нормативно-правових актів, розроблених на виконання ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.17 № 2059-VIII та запрошує 12 жовтня всіх, хто стежить за цією темою, взяти участь у відкритому обговоренні проектів документів.
вулиця Василя Липківського, 35, Київ, Украина, 03035

Мінприроди оприлюднило проекти нормативно-правових актів, розроблених на виконання ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.17 № 2059-VIII та запрошує  12 жовтня всіх, хто стежить за цією темою, взяти участь  у відкритому обговоренні проектів документів.

Обговорення відбуватиметься під головуванням заступника Міністра з питань  європейської інтеграції Миколи Кузьо.

 На відкрите громадське обговорення виноситься:

1. Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля»;

2. Проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв визначення планованої діяльності, її розширення та зміна, які не підлягають оцінці впливу на довкілля» ;

3. Проект постанови Кабінету Міністрів України  «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля».

 З текстами запропонованих проектів нормативно-правових документів можна ознайомитися за посиланням.

Контактна особа для надання пропозицій чи зауважень до вказаних проектів актів Марина Шимкус 206-20-89 (m.shimkus@menr.gov.ua).

Місце проведення: Орхуський центр при Мінприроди  (вул. Митрополита В. Липківського, 35, 1-й поверх).  

Початок об 11:00 12 жовтня (вхід вільний).

За результатами громадського обговорення проектів нормативно-правових актів, розроблених на виконання Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.17 № 2059-VIII, оформлено звіти про громадське обговорення проектів постанов Кабінету Міністрів України (скан-копії додаються), а саме:

- звіт про громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля»;

- звіт про громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв визначення планованої діяльності, її розширення та зміна, які не підлягають оцінці впливу на довкілля»;

- звіт про громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України  «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля».